$158,000 Sold Aug 27, 2025
801 Yale Ave Unit 716, Swarthmore, PA 19081
- 1 Bed
- 1 Bath
- 780 Sq Ft
- Built 1969
Last Sold Summary
- $203/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $162,353
Last Listing Agent Elizabeth Bewley BHHS Fox & Roach-Media
801 Yale Ave Unit 716, Swarthmore, PA 19081