$410,000
509 Fisher Cir, Mifflinburg, PA 17844
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,709 Sq Ft
- Built 2010
Last Sold Summary
- $240/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $396,991
Last Listing Agent Tracy Miloro EXP Realty, LLC
509 Fisher Cir, Mifflinburg, PA 17844$410,000
509 Fisher Cir, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Current Estimated Value $396,991
Last Listing Agent Tracy Miloro EXP Realty, LLC
509 Fisher Cir, Mifflinburg, PA 17844$20,000
14 Lynn St, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tracy Miloro EXP Realty, LLC
14 Lynn St, Mifflinburg, PA 17844$400,000
221 Chestnut St, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Current Estimated Value $398,549
Last Listing Agent TIMOTHY BROUSE EXP Realty, LLC
221 Chestnut St, Mifflinburg, PA 17844$61,000
1309 Pine Bark Ln, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Last Listing Agent TIMOTHY BROUSE EXP Realty, LLC
1309 Pine Bark Ln, Mifflinburg, PA 17844$375,000
3040 Johnson Mill Rd, Lewisburg, PA 17837
Last Sold Summary
Current Estimated Value $337,249
Last Listing Agent Ryan Lowe RE/MAX Centre Realty
3040 Johnson Mill Rd, Lewisburg, PA 17837$415,000
105 Lindsey Ln, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Current Estimated Value $405,570
Last Listing Agent Lise Barrick RE/MAX BRIDGES
105 Lindsey Ln, Mifflinburg, PA 17844$370,000
204 Meadowlark Ln, Mifflinburg, PA 17844
Last Sold Summary
Current Estimated Value $374,078
Last Listing Agent Mark O'Brien COLDWELL BANKER PENN ONE REAL ESTATE
204 Meadowlark Ln, Mifflinburg, PA 17844$348,000
3093 Johnson Mill Rd, Lewisburg, PA 17837
Last Sold Summary
Current Estimated Value $351,793
Last Listing Agent Scott Mertz Century 21 Mertz & Associates