$150,000 Sold Dec 22, 2025
1371 Wingett St, Syracuse, OH 45779
- 2 Beds
- 1 Bath
- 2,088 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $72/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $143,185
Last Listing Agent Sabra Moore eXp Realty
1371 Wingett St, Syracuse, OH 45779