$286,425 Sold Dec 09, 2025
104 Tommye Ln, Tahlequah, OK 74464
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,862 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $154/SF
- 49 Days On Market
Current Estimated Value $280,281
Last Listing Agent Steve Wright C21/Wright Real Estate
104 Tommye Ln, Tahlequah, OK 74464