$195,000 Last List Price
2100 N 8th St, Tahoka, TX 79373
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,926 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- $101/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $197,263
Last Listing Agent Amanda Martin Aycock Realty Group, LLC
2100 N 8th St, Tahoka, TX 79373