$469,000
- Land
- 1.13 Acres
- $415,044 per Acre
4 Samego Ct, Suffern, NY 10901
4 Samego Ct, Suffern, NY 10901$469,000
4 Samego Ct, Suffern, NY 10901
4 Samego Ct, Suffern, NY 10901$499,000
35 Lindbergh Ln, New City, NY 10956
Miriam Toro Berashith Realty
$1,899,950
75 N Airmont Rd, Suffern, NY 10901
Virginia Rourke Coldwell Banker Realty
$1,599,000
12 Merrick Dr, Spring Valley, NY 10977
Aryeh Moster Keller Williams Hudson Valley
$2,900,000
11 Bartlett Rd, Monsey, NY 10952
Solomon Fuerst Fuerst & Fuerst Inc
$1,999,000
1 Concord Dr, Monsey, NY 10952
Dena Dancykier Rodeo Realty Inc
$1,199,000
12 Woodwind Ln, Spring Valley, NY 10977
Neil Dahan Q Home Sales
$134,500
30 S Cole Ave Unit 6, Spring Valley, NY 10977
Anne Marie Scouarnec R2M Realty Inc.
$1,725,000
12-14 Lincoln St, Spring Valley, NY 10977
Arthur Gelb Howard Hanna Rand Realty
$415,000
30 Lindbergh Ln, New City, NY 10956
Shloime Brown Metrex Realty INC
$1,299,999
44 N Southgate Dr, Spring Valley, NY 10977
Susan Kopec Howard Hanna Rand Realty
$1,850,000
10 Rockingham Rd, Spring Valley, NY 10977
Jill Minsky Fuerst & Fuerst Inc
$600,000
9 Rakentine Ln, Garnerville, NY 10923
Susan Bova Coldwell Banker Realty
$899,000
10 Inwood Dr, Spring Valley, NY 10977
Menachem Hami eRealty Advisors, Inc
$699,900
3 Rodman Place, Spring Valley, NY 10977
Lauren Muller Howard Hanna Rand Realty
$1,175,000
22 E Mayer Dr, Suffern, NY 10901
Debra gay Coldwell Banker Realty
$1,699,000
29 Skylark Dr, Spring Valley, NY 10977
Lonna Ralbag Rodeo Realty Inc
$1,500,000
4 Farmer Ln, Airmont, NY 10952