$995,000
12 Bell Ct, Airmont, NY 10901
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,590 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $384/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $993,348
Last Listing Agent Meyer Stoessel Keller Williams Hudson Valley
12 Bell Ct, Airmont, NY 10901