$850,500
- Land
- 126 Acres
- $6,750 per Acre
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883Explore Similar Homes Within 2 Miles of 62888, IL
$850,500
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883$1,794,250
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883$917,928
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883
000 N Lodge Ln, Scheller, IL 62883$220,000
Lot 1 Pecan Rd, Sunfield Precinct, IL 62832
Lot 1 Pecan Rd, Sunfield Precinct, IL 62832$99,000
3665 Burning Star 2 Rd, Pinckneyville, IL 62274
Edmilson Yaxcal eXp Realty
$160,000
6502 Hawk Rd, Pinckneyville, IL 62274
Courtney Ridgeway SHAMROCK REAL ESTATE DQ
$325,000
2878 Sunfield Rd, Du Quoin, IL 62832
Beth Miller-Porter SHAMROCK REAL ESTATE
$99,000
3665 Burning Star 2 Rd, Du Quoin, IL 62832
Jeannie Fisher eXp Realty