$448,000
- Land
- 5.57 Acres
- $80,431 per Acre
0 Via Horca Unit SW25155080, Temecula, CA 92590
0 Via Horca Unit SW25155080, Temecula, CA 92590$448,000
0 Via Horca Unit SW25155080, Temecula, CA 92590
0 Via Horca Unit SW25155080, Temecula, CA 92590$500,000
0 Carancho Rd Unit IV24079779, Temecula, CA 92590
0 Carancho Rd Unit IV24079779, Temecula, CA 92590$284,900
15 Camaron Rd, Temecula, CA 92590
15 Camaron Rd, Temecula, CA 92590$399,900
42800 Calle Capistrano, Temecula, CA 92590
42800 Calle Capistrano, Temecula, CA 92590$299,000
44660 Tortuga Rd, Temecula, CA 92590
44660 Tortuga Rd, Temecula, CA 92590$569,000
3 Via Vaquero, Temecula, CA 92590
3 Via Vaquero, Temecula, CA 92590$397,500
26055 Avenida Del Oro, Temecula, CA 92590
26055 Avenida Del Oro, Temecula, CA 92590$329,000
3 La Cruz Dr, Temecula, CA 92590
3 La Cruz Dr, Temecula, CA 92590$550,000
0 La Villa Cir Unit SW25197616, Temecula, CA 92590
0 La Villa Cir Unit SW25197616, Temecula, CA 92590$189,000
16 Pampas Rd, Temecula, CA 92590
16 Pampas Rd, Temecula, CA 92590$364,888
24385 Terreno Dr, Temecula, CA 92590
24385 Terreno Dr, Temecula, CA 92590$450,000
0 Via Escondido Unit AR25279926, Temecula, CA 92590
0 Via Escondido Unit AR25279926, Temecula, CA 92590$520,000
0 Avenida Perla Bonita Unit SW25258371, Murrieta, CA 92562
0 Avenida Perla Bonita Unit SW25258371, Murrieta, CA 92562$399,000
0 Avenida Perla Bonita Unit SW25086020, Murrieta, CA 92562
0 Avenida Perla Bonita Unit SW25086020, Murrieta, CA 92562$399,000
0 Avenida Perla Bonita Unit SW25086612, Murrieta, CA 92562