$80,100
- Land
- 1.36 Acres
- $58,897 per Acre
2541 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803
2541 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803$80,100
2541 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803
2541 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803$29,000
1523 2nd Ave, Terre Haute, IN 47807
Becky Klingele PREFERRED REALTY
$50,400
6228 Woodhill Ln, Terre Haute, IN 47803
6228 Woodhill Ln, Terre Haute, IN 47803$99,000
2010 Seabury Ave, Terre Haute, IN 47803
Becky Klingele PREFERRED REALTY
$125,000
2207 N 13th St, Terre Haute, IN 47804
Brooke Haston KELLER WILLIAMS REALTY INDY METRO SOUTH
$79,900
1165 Lafayette Ave, Terre Haute, IN 47804
1165 Lafayette Ave, Terre Haute, IN 47804$124,900
1535 Barbour Ave, Terre Haute, IN 47804
Joshua Rixner CENTURY 21 ELITE
$69,900
3760 Ash Ct, Terre Haute, IN 47805
3760 Ash Ct, Terre Haute, IN 47805$76,000
287 Kensington Ct, Terre Haute, IN 47803
287 Kensington Ct, Terre Haute, IN 47803$25,000
1158 Helen Ave, Terre Haute, IN 47802
Becky Klingele PREFERRED REALTY
$79,200
2535 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803
2535 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803$53,100
6246 Woodhill Ln, Terre Haute, IN 47803
6246 Woodhill Ln, Terre Haute, IN 47803$109,000
1452 S 9th St, Terre Haute, IN 47802
Michelle Tucker MALONE REALTY
$12,000
1112 Buckeye St, Terre Haute, IN 47804
1112 Buckeye St, Terre Haute, IN 47804$90,000
715 S 16th St, Terre Haute, IN 47807
BRITTNIE WOOLF KELLER WILLIAMS REALTY INDY METRO SOUTH
$31,500
1227,1229,1231 S 13th Half St, Terre Haute, IN 47802
1227,1229,1231 S 13th Half St, Terre Haute, IN 47802$14,000
315 N 14th St, Terre Haute, IN 47807