$417,000
- Land
- 69.5 Acres
- $6,000 per Acre
4107 South St, Eufaula, OK 74432
4107 South St, Eufaula, OK 74432$417,000
4107 South St, Eufaula, OK 74432
4107 South St, Eufaula, OK 74432$1,427,375
119944 S 4201 Rd, Texanna, OK 74426
Natalie Tracy Lakeside Real Estate
$4,500
0 Texanna Rd Unit 2601641, Eufaula, OK 74432
0 Texanna Rd Unit 2601641, Eufaula, OK 74432$99,000
420576 Texanna Rd, Eufaula, OK 74432
Miranda Foster C21/First Choice Realty
$32,000
0 1 3 Acres E 1168 Rd, Eufaula, OK 74432
0 1 3 Acres E 1168 Rd, Eufaula, OK 74432$225,000
421216 E 1161 Cir, Eufaula, OK 74432
Bill Takagi Luxury Real Estate LLC
$145,000
114110 S 4206 Rd, Checotah, OK 74426
Lew Forrest Porches and Pastures
$269,000
418614 Woodside Dr, Eufaula, OK 74432
Ryan Sutton Porches and Pastures
$49,000
419126 E 1141 Rd, Checotah, OK 74426
419126 E 1141 Rd, Checotah, OK 74426$59,900
221 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432
221 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432$24,900
5 Siers Rd, Texanna, OK 74432
5 Siers Rd, Texanna, OK 74432$945,000
218 Patriot Pointe Ave, Eufaula, OK 74432
Jennifer Collins Compass Realty LLC
$1,492,500
0000 Texanna Rd, Eufaula, OK 74432
0000 Texanna Rd, Eufaula, OK 74432$295,000
230 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432
230 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432$99,900
247 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432
247 Patriot Pointe, Eufaula, OK 74432$125,000
245 Patriot Pointe Ave, Eufaula, OK 74432
245 Patriot Pointe Ave, Eufaula, OK 74432$6,500
0 Lilac Dr Unit 2611120, Eufaula, OK 74432
0 Lilac Dr Unit 2611120, Eufaula, OK 74432$219,900
424997 E 1168 Rd, Eufaula, OK 74432