$72,500
2607 Locust St, Texarkana, AR 71854
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,062 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $68/SF
- 25 Days On Market
Current Estimated Value $77,226
Last Listing Agent Gloria Hogie RE/MAX Preferred
2607 Locust St, Texarkana, AR 71854