$274,900 Last List Price Sold Sep 16, 2025
409 Phillips Cir, Wake Village, TX 75501
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,860 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- $148/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $272,424
Last Listing Agent Ashley Sparks Goodman Group Realty
409 Phillips Cir, Wake Village, TX 75501