$194,250
- Land
- 3.6 Acres
- $53,958 per Acre
Lot 5 Cow Creek Rd, Damon, TX 77430
Lot 5 Cow Creek Rd, Damon, TX 77430$194,250
Lot 5 Cow Creek Rd, Damon, TX 77430
Lot 5 Cow Creek Rd, Damon, TX 77430$110,000
TBD Airville Rd, Temple, TX 76501
TBD Airville Rd, Temple, TX 76501$480,000
40 Acres E Brown Tract Rd, Rio Hondo, TX 78583
40 Acres E Brown Tract Rd, Rio Hondo, TX 78583$855,000
NA Paloma Ln, Harlingen, TX 78552
NA Paloma Ln, Harlingen, TX 78552$329,400
32.94 Acres Villafranco Rd, Rio Hondo, TX 78583
32.94 Acres Villafranco Rd, Rio Hondo, TX 78583$2,599,875
57.725 Acres Farm To Market 1847, Los Fresnos, TX 78566
57.725 Acres Farm To Market 1847, Los Fresnos, TX 78566$810,000
TBD-4 County Road 160, Bluff Dale, TX 76433
TBD-4 County Road 160, Bluff Dale, TX 76433$7,074,000
3485 County Road 530, Evant, TX 76525
3485 County Road 530, Evant, TX 76525$120,000
59-6-2 Stagecoach Cir, Huntsville, TX 77340
59-6-2 Stagecoach Cir, Huntsville, TX 77340$199,900
000 Young St, Italy, TX 76651
000 Young St, Italy, TX 76651$339,290
212 Sleep Hollow, Jarrell, TX 76537
Danny Wilson New Home Now
$211,000
TBD Tbd Unit Tract 2 4.3290, Bastrop, TX 78602
TBD Tbd Unit Tract 2 4.3290, Bastrop, TX 78602$90,000
47 Vista Falcon Pvt Rd, Falcon Heights, TX 78545
47 Vista Falcon Pvt Rd, Falcon Heights, TX 78545$499,000
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125
1071 Trumbull Rd, Ferris, TX 75125$800,000
Henry 320 Knox County, Knox City, TX 79529
Randall Mints Davis Vernon Real Estate
$23,719,500
4669 Fm 973, Taylor, TX 76574
4669 Fm 973, Taylor, TX 76574$2,227,500