$725,090 Sold Oct 10, 2025
204 Cora Bergen Blvd, Hopewell Township, NJ 08560
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,456 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $295/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $740,241
Lennar Hopewell Parc - The Thompson Collection
204 Cora Bergen Blvd, Hopewell Township, NJ 08560