$55,000
- Land
- 1.2 Acres
- $45,833 per Acre
390XX E Orangewood Rd N, Tonopah, AZ 85354
390XX E Orangewood Rd N, Tonopah, AZ 85354$55,000
390XX E Orangewood Rd N, Tonopah, AZ 85354
390XX E Orangewood Rd N, Tonopah, AZ 85354$442,990
3233 N 374th Ave, Tonopah, AZ 85354
Ivan Dominguez eXp Realty
$37,500
0 W Bethany Home Rd Unit 544, Tonopah, AZ 85354
0 W Bethany Home Rd Unit 544, Tonopah, AZ 85354$329,999
38501 W Vineyard Rd, Tonopah, AZ 85354
Daniel Demers Sell Your Home Services
$948,000
001 W Salome Hwy, Tonopah, AZ 85354
001 W Salome Hwy, Tonopah, AZ 85354$4,848,800
0 N 411th Ave Unit 6885416, Tonopah, AZ 85354
0 N 411th Ave Unit 6885416, Tonopah, AZ 85354$432,100
339XX W Carver Rd, Tonopah, AZ 85354
339XX W Carver Rd, Tonopah, AZ 85354$110,000
0 W Olney Ave, Tonopah, AZ 85354
0 W Olney Ave, Tonopah, AZ 85354$339,900
40325 W Harrison St, Tonopah, AZ 85354
Jeremy Lovejoy Insight Land & Investments
$49,947
9501 N 401st Ave, Tonopah, AZ 85354
9501 N 401st Ave, Tonopah, AZ 85354$100,000
XXXX W Western Ave, Tonopah, AZ 85354
XXXX W Western Ave, Tonopah, AZ 85354$291,000
2934 N 333rd Ave, Tonopah, AZ 85354
Scott Jakeway Howe Realty
$1,500,000
0 Courthouse Road and 571st Ave Unit 6791172, Tonopah, AZ 85354
0 Courthouse Road and 571st Ave Unit 6791172, Tonopah, AZ 85354$53,999
6500 411th Ave, Tonopah, AZ 85354
6500 411th Ave, Tonopah, AZ 85354$39,000
421xx W Maryland Ave Unit 699, West Phoenix Estates, AZ 85354
421xx W Maryland Ave Unit 699, West Phoenix Estates, AZ 85354$565,000
4309 S 378th Ave, Tonopah, AZ 85354
GASDALY NONGRADOS DeLex Realty