$113,000
- Land
- 20.03 Acres
- $5,642 per Acre
552XX W Pine St, Tonopah, AZ 85354
552XX W Pine St, Tonopah, AZ 85354$113,000
552XX W Pine St, Tonopah, AZ 85354
552XX W Pine St, Tonopah, AZ 85354$525,000
1914 S 351st Dr, Tonopah, AZ 85354
Jay Taylor, III ProSmart Realty
$168,000
386XX W Bethany Home Rd, Tonopah, AZ 85354
386XX W Bethany Home Rd, Tonopah, AZ 85354$432,100
339XX W Carver Rd, Tonopah, AZ 85354
339XX W Carver Rd, Tonopah, AZ 85354$68,000
0001 W Eason Ave, Tonopah, AZ 85354
0001 W Eason Ave, Tonopah, AZ 85354$470,000
3662 S 343rd Ave, Tonopah, AZ 85354
Cristina Quintana HomeSmart
$189,000
0 S 375th Ave, Tonopah, AZ 85354
0 S 375th Ave, Tonopah, AZ 85354$549,900
36826 W Osborn Rd, Tonopah, AZ 85354
Lorenia Valdez My Home Group Real Estate
$469,000
5406 S 359th Ave, Tonopah, AZ 85354
Rosario Murillo American Freedom Realty
$44,000
0 W Bethany Home Rd Unit 607, Tonopah, AZ 85354
0 W Bethany Home Rd Unit 607, Tonopah, AZ 85354$325,000
1145 S 373rd Ave, Tonopah, AZ 85354
Melody Dupre My Home Group Real Estate
$315,000
1538 N 382nd Ave, Tonopah, AZ 85354
Javier Retamoza EMG Real Estate
$450,000
38941 W Buckeye Rd, Tonopah, AZ 85354
Jose Reyes HomeSmart
$80,000
0000 N 384 Th Ave Unit 59, Tonopah, AZ 85354
0000 N 384 Th Ave Unit 59, Tonopah, AZ 85354$38,000
0 W Baseline Rd Unit 170, Tonopah, AZ 85354
0 W Baseline Rd Unit 170, Tonopah, AZ 85354$38,000
0 S Baseline Rd Unit 140, Tonopah, AZ 85354
0 S Baseline Rd Unit 140, Tonopah, AZ 85354$192,500
XX10C W Calle de Oro - Lot 1 -- Unit 1, Tonopah, AZ 85354
XX10C W Calle de Oro - Lot 1 -- Unit 1, Tonopah, AZ 85354$183,360