$79,900
- Land
- 3 Acres
- $26,633 per Acre
Parcel 10 NW 86th St, Topeka, KS 66617
Parcel 10 NW 86th St, Topeka, KS 66617$79,900
Parcel 10 NW 86th St, Topeka, KS 66617
Parcel 10 NW 86th St, Topeka, KS 66617$795,000
1315 NE 46th St, Topeka, KS 66617
Marion Hawks
Hawks R/E Professionals
(785) 508-1722
$235,000
3205 NW Rochester Rd, Topeka, KS 66617
Andre Mehrens
ReeceNichols Topeka Elite
(785) 434-9581
$64,900
Parcel 6 NW Topeka Blvd, Topeka, KS 66617
Parcel 6 NW Topeka Blvd, Topeka, KS 66617$79,900
Parcel 14 NW 86th St, Topeka, KS 66617
Parcel 14 NW 86th St, Topeka, KS 66617$315,000
550 NW 58th St, Topeka, KS 66617
Amber Smith KW One Legacy Partners, LLC
$350,000
4432 NE Indian Creek Rd, Topeka, KS 66617
Jared Haines KW One Legacy Partners, LLC
$65,000
0000 NE 46th St, Topeka, KS 66617
0000 NE 46th St, Topeka, KS 66617$72,000
6218 NW Topeka Blvd Unit Parcel 1, Topeka, KS 66617
6218 NW Topeka Blvd Unit Parcel 1, Topeka, KS 66617$82,000
6218 NW Topeka Blvd Unit Parcel 2, Topeka, KS 66617
6218 NW Topeka Blvd Unit Parcel 2, Topeka, KS 66617$275,000
3803 NW Wilder Rd, Topeka, KS 66617
Susan Kern Platinum Realty LLC
$299,900
604 NW Palmer Rd, Topeka, KS 66617
Vicky Reis Countrywide Realty, Inc.
$299,000
2910 21st St, Topeka, KS 66617
Sandra Mumaw Coldwell Banker American Home
$675,000
2520 NE Kaw Valley School Rd Unit 2660 NE Kaw Valley S, Topeka, KS 66617
Becky Burghart Berkshire Hathaway First
$50,000
0 NE 58th St, Soldier Township, KS 66617
0 NE 58th St, Soldier Township, KS 66617$675,000
2660 NE Kaw Valley School Rd Unit 2520 NE Kaw Valley S, Topeka, KS 66617