$125,000 Sold May 19, 2025
00 Concord Cades Rd, Trenton, TN 38382
- Land
- 34.4 Acres
- $3,634 per Acre
Last Sold Summary
- 55% Below List Price
- 329 Days On Market
Last Listing Agent Jay Black Hickman Realty Group, Inc.-Mil
00 Concord Cades Rd, Trenton, TN 38382