$179,000
$10K PRICE DROP
- Land
- 11.99 Acres
- $14,929 per Acre
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813$179,000
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813
8781 Route 235, Beavertown, PA 17813