$199,000
- Land
- 4.82 Acres
- $41,295 per Acre
NHN Seventeen Mile Rd, Troy, MT 59935
NHN Seventeen Mile Rd, Troy, MT 59935$199,000
NHN Seventeen Mile Rd, Troy, MT 59935
NHN Seventeen Mile Rd, Troy, MT 59935$583,000
140 Saddle Creek Rd, Troy, MT 59935
Dejon Raines Tamarack Realty
$339,000
70 Hines Rd, Yaak, MT 59935
70 Hines Rd, Yaak, MT 59935$325,000
156 Saddle Creek Rd, Troy, MT 59935
156 Saddle Creek Rd, Troy, MT 59935$365,000
115 Thornton Ln, Sylvanite, MT 59935
Sharon Denton Clearwater Montana Properties - Troy
$549,000
206 Waterfront Rd, Troy, ID 59935
Denise Winey RE/MAX CENTENNIAL
$592,000
401 Western Larch, Yaak, ID 59935
Shirin Lamp YAAK'S REAL ESTATE OUTPOST LLC
$545,000
613 Tamarack Ln, Troy, MT 59935
Sharon Denton Clearwater Montana Properties - Troy
$289,000
50 Hines Rd, Yaak, MT 59935
50 Hines Rd, Yaak, MT 59935$1,995,000
2398 Pine Creek Rd, Troy, MT 59935
2398 Pine Creek Rd, Troy, MT 59935$900,000
28044 Yaak River Rd, Yaak, MT 59935
28044 Yaak River Rd, Yaak, MT 59935$592,000
401 Western Larch Ln, Troy, MT 59935
Shirin Lamp Yaak's Real Estate Outpost LLC
$549,000
206 Waterfront Rd, Troy, MT 59935
Denise Winey RE/MAX Centennial
$455,000
8556 Yaak River Rd, Troy, MT 59935
Josie Hermes Clearwater Montana Properties - Troy
$800,000
12941 Yaak River Rd, Troy, MT 59935
12941 Yaak River Rd, Troy, MT 59935$309,000
60 Hines Rd, Yaak, MT 59935
60 Hines Rd, Yaak, MT 59935$899,000
TBD Hines Rd, Yaak, MT 59935
TBD Hines Rd, Yaak, MT 59935