Est $83,605
3224 E Oklahoma Place, Tulsa, OK 74110
- 2 Beds
- 1 Bath
- 944 Sq Ft
- Built 1947
Last Sold Summary
- 140% Above List Price
- $37/SF
- 0 Days On Market
- Last Sold Price $34,900
- Jan 11, 2019
Last Listing Agent Foreman Mader Inactive Office
Est $83,605
3224 E Oklahoma Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Last Listing Agent Foreman Mader Inactive Office
Est $126,000
2189 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $113,500
1304 N Lewis Ave, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $130,000
1312 N Lewis Ave, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $107,716
2188 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $72,843
2178 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $94,255
2157 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $69,278
2131 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $92,617
2135 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $101,600
2160 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $89,218
2162 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $144,198
2159 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $105,111
2147 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $90,735
2143 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $130,093
2146 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $93,945
2153 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $89,009
2119 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $88,159
2116 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $126,241
2127 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $107,678
2104 E Newton Place, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $123,035
2109 E Newton St, Tulsa, OK 74110
Last Sold Summary
Est $89,558