$1,174,250
- Land
- 427 Acres
- $2,750 per Acre
Evanstown Rd, Northside, AL 35475
Evanstown Rd, Northside, AL 35475$1,174,250
Evanstown Rd, Northside, AL 35475
Evanstown Rd, Northside, AL 35475$1,400,000
0 Bull Slough Rd, Northport, AL 35475
0 Bull Slough Rd, Northport, AL 35475$210,000
16851 Old Fayette Rd, Northport, AL 35475
16851 Old Fayette Rd, Northport, AL 35475$408,000
12991 Shelly Hughes Rd, Buhl, AL 35446
12991 Shelly Hughes Rd, Buhl, AL 35446$62,500
0 Rose Blvd, Northport, AL 35475
0 Rose Blvd, Northport, AL 35475$225,000
13561 Fondren Rd, Northport, AL 35475
13561 Fondren Rd, Northport, AL 35475$1,303,250
23528 Old Cheatam Rd, Berry, AL 35546
23528 Old Cheatam Rd, Berry, AL 35546$483,600
Holman Church Rd, Gordo, AL 35466
Holman Church Rd, Gordo, AL 35466$526,750
14098 Indian Creek Cutoff Rd, Duncanville, AL 35456
14098 Indian Creek Cutoff Rd, Duncanville, AL 35456$500,000
Samson Clements Loop, Northside, AL 35475
Samson Clements Loop, Northside, AL 35475$157,500
0 Springer Rd Unit 26686375, Elrod, AL 35458
0 Springer Rd Unit 26686375, Elrod, AL 35458$176,000
0 Lock 9 Rd, Fosters, AL 35463
0 Lock 9 Rd, Fosters, AL 35463$185,000
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475$994,500
0 Turner Rd Unit 22395234, Tuscaloosa, AL 35406
0 Turner Rd Unit 22395234, Tuscaloosa, AL 35406$140,000
0 Judson Park Dr, Cottondale, AL 35453
0 Judson Park Dr, Cottondale, AL 35453$499,900
16170 Tilley Branch Rd, Northport, AL 35475
16170 Tilley Branch Rd, Northport, AL 35475$374,000
12325 Buhl Cutoff Rd, Buhl, AL 35446