$185,000
- Land
- 39 Acres
- $4,744 per Acre
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475$185,000
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475
12759 Gas Line Rd, Northport, AL 35475$994,500
0 Turner Rd Unit 22395234, Tuscaloosa, AL 35406
0 Turner Rd Unit 22395234, Tuscaloosa, AL 35406$140,000
0 Judson Park Dr, Cottondale, AL 35453
0 Judson Park Dr, Cottondale, AL 35453$499,900
16170 Tilley Branch Rd, Northport, AL 35475
16170 Tilley Branch Rd, Northport, AL 35475$374,000
12325 Buhl Cutoff Rd, Buhl, AL 35446
Bucky Henson The Land Group
$749,999
17965 Alabama 69, Northport, AL 35475
17965 Alabama 69, Northport, AL 35475$539,000
0 County Road 35, Northport, AL 35475
0 County Road 35, Northport, AL 35475$3,228,000
0 Turner Rd Unit 22395232, Tuscaloosa, AL 35406
0 Turner Rd Unit 22395232, Tuscaloosa, AL 35406$375,000
0 Long Meadow Dr, Cottondale, AL 35453
0 Long Meadow Dr, Cottondale, AL 35453$123,900
18650 Mormon Rd, Northport, AL 35475
18650 Mormon Rd, Northport, AL 35475$138,400
0 Stanley Rd, Brookwood, AL 35444
0 Stanley Rd, Brookwood, AL 35444$109,200
18650 Mormon Rd, Northport, AL 35475
18650 Mormon Rd, Northport, AL 35475$182,700
18460 Watson Rd, Northport, AL 35475
18460 Watson Rd, Northport, AL 35475$325,000
0 Morgan Dr Unit Tuscaloosa Alabama 3, Tuscaloosa, AL 35405
0 Morgan Dr Unit Tuscaloosa Alabama 3, Tuscaloosa, AL 35405$1,600,000
927 12th St Unit 100, Tuscaloosa, AL 35401
John Randall Keller Williams Tuscaloosa
$334,900
The Iris Plan at Tartan Cove, Tuscaloosa, AL 35401
$369,850