$6,800,000
- Land
- 105.1 Acres
- $64,700 per Acre
51 Table Rock Rd, Sloatsburg, NY 10974
51 Table Rock Rd, Sloatsburg, NY 10974$6,800,000
51 Table Rock Rd, Sloatsburg, NY 10974
51 Table Rock Rd, Sloatsburg, NY 10974$849,640
143 Pine Ridge, Tuxedo Park, NY 10987
$942,990
MacArthur Plan at Tuxedo Reserve - Classic at West Terrace, Tuxedo, NY 10987
$499,000
9 Summit Brook Rd, Tuxedo Park, NY 10987
Nancy Diehl Rita Levine Real Estate
$889,000
264 Orange Turnpike, Sloatsburg, NY 10974
Kevin L. Brentnall Howard Hanna Rand Realty
Showing Results 41 - 45, Page 2 of 2