$413,900 Last List Price Sold May 19, 2025
3035 Gemini Ave, Twin Falls, ID 83301
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,541 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $269/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $406,081
Last Listing Agent Jackie Metzger Silvercreek Realty Group