$160,512
- Land
- 24 Acres
- $6,688 per Acre
0 T-8 County Road 1425 Unit 21242877, Woodville, TX 75979
0 T-8 County Road 1425 Unit 21242877, Woodville, TX 75979$160,512
0 T-8 County Road 1425 Unit 21242877, Woodville, TX 75979
0 T-8 County Road 1425 Unit 21242877, Woodville, TX 75979$196,983
0000 County Road 1325, Woodville, TX 75979
0000 County Road 1325, Woodville, TX 75979$163,856
00 County Road 1325, Woodville, TX 75979
00 County Road 1325, Woodville, TX 75979$878,850
1 County Road 3725, Colmesneil, TX 75938
1 County Road 3725, Colmesneil, TX 75938