$770,000 Sold Feb 03, 2026
32 Walnut St, Dracut, MA 01826
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $428/SF
- 53 Days On Market
Last Listing Agent Brian McMahon RE/MAX Innovative Properties
32 Walnut St, Dracut, MA 01826