$223,990 Sold Dec 10, 2025
116 Merriville Dr, Union, SC 29379
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,684 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $133/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $218,282
Century Complete Buffalo Creek
116 Merriville Dr, Union, SC 29379