$522,500
- Land
- 95 Acres
- $5,500 per Acre
County Road 221, Union Star, MO 64494
County Road 221, Union Star, MO 64494$522,500
County Road 221, Union Star, MO 64494
County Road 221, Union Star, MO 64494$269,900
163 N 2nd St, Union Star, MO 64494
Brenda Howard UNITED COUNTRY PROPERTY SOLUTI