$175,000
- Land
- 15.9 Acres
- $11,006 per Acre
0 Mellow Way (Lot #5) Unit 207077, Wilmington, NY 12997
0 Mellow Way (Lot #5) Unit 207077, Wilmington, NY 12997$175,000
0 Mellow Way (Lot #5) Unit 207077, Wilmington, NY 12997
0 Mellow Way (Lot #5) Unit 207077, Wilmington, NY 12997$121,000
0 Mellow Way (Lot #8) Unit 207079, Wilmington, NY 12997
0 Mellow Way (Lot #8) Unit 207079, Wilmington, NY 12997$85,000
0 Crowningshield Way (Lot #3) Unit 207076, Jay, NY 12941
0 Crowningshield Way (Lot #3) Unit 207076, Jay, NY 12941$240,000
0 Mellow Way (Lot #7) Unit 207078, Wilmington, NY 12997
0 Mellow Way (Lot #7) Unit 207078, Wilmington, NY 12997$179,000
369 Upper Jay-Trumbulls Corners Rd, Jay, NY 12941
369 Upper Jay-Trumbulls Corners Rd, Jay, NY 12941