$45,000
- Land
- 1.24 Acres
- $36,290 per Acre
14 & 15 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424
14 & 15 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424$45,000
14 & 15 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424
14 & 15 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424$1,200,000
135 Hemlock Point Ct, Hawley, PA 18428
Wendy Creamer
Wallenpaupack Realty
(272) 233-4205
$350,000
25 Schnakenberg Rd, Equinunk, PA 18417
Tim Meagher
RE/MAX WAYNE
(272) 999-2465
$214,900
103 Lawrence St, Wilkes Barre, PA 18702
Evelyn Hogan Lewith & Freeman, Mountaintop
$190,000
736 Main St, Edwardsville, PA 18704
Mike Nastasiak Keller Williams Real Estate, Kingston
$525,000
11 Cub Ln, Jim Thorpe, PA 18229
Slade Sizemore Great Pocono Real Estate, Inc.
$94,500
311 S West St, Shenandoah, PA 17976
Casey Johnston
RPA Real Estate
(272) 233-4292
$224,900
930 S 6th Ave, Scranton, PA 18504
Rakelmi Montas Allentown City Realty
$179,000
51 Park St, Carbondale, PA 18407
Colin Striefsky Real of Pennsylvania
$84,900 Open Sun 1PM - 3PM
13C Frieden Manor, Schuylkill Haven, PA 17972
Aida Sanchez Coldwell Banker Realty
$599,000
57 Lake Ln, East Stroudsburg, PA 18301
Shabana Pathan
Keller Williams Northampton
(272) 770-0873
$35,000
Lot 14 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424
Lot 14 Cochise Trail, Pocono Springs, PA 18424$180,000
127 Skyview Rd, Dingmans Ferry, PA 18328
Chelsea Aleksich Keller Williams Real Estate - Stroudsburg
$579,000
129 Waterview Dr, Lords Valley, PA 18428
Patty Magie Davis R. Chant - Lords Valley
$300,000
3303 Greenbriar Dr, East Stroudsburg, PA 18301
Kelly Houston Keller Williams Real Estate - Bethlehem