Uvalde, TX Homes for Sale
-
-
-
-
-
$704,480
- Land
- 88.06 Acres
- $8,000 per Acre
1860 Rocky Ridge Rd, Uvalde, TX 78801
1860 Rocky Ridge Rd, Uvalde, TX 78801 -
$2,300,000
- Land
- 295 Acres
- $7,797 per Acre
0 Farm To Market Road 140, Uvalde, TX 78801
0 Farm To Market Road 140, Uvalde, TX 78801 -
$100,000
- Land
- 5 Acres
- $20,000 per Acre
0 Private Road 5000, Uvalde, TX 78801
0 Private Road 5000, Uvalde, TX 78801 -
$449,000
- Land
- 26,571 Sq Ft
- $736,066 per Acre
526 Ham Ln, Uvalde, TX 78801
526 Ham Ln, Uvalde, TX 78801 -
$479,950
$20K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,992 Sq Ft
115 Private Rd 4455, Uvalde, TX 78801
115 Private Rd 4455, Uvalde, TX 78801Jake Mann Capitol Ranch Real Estate, LLC
-
$7,990,000
$960K PRICE DROP- 6 Beds
- 4.5 Baths
- 6,000 Sq Ft
0 Hwy 55 Unit 13911558, Uvalde, TX 78801
0 Hwy 55 Unit 13911558, Uvalde, TX 78801Robert Dullnig Dullnig Ranches/ Kuper Sotheby's
-
$135,000
$10K PRICE DROP- Land
- 5.48 Acres
- $24,635 per Acre
560 Private Road 2560, Uvalde, TX 78801
560 Private Road 2560, Uvalde, TX 78801 -
$1,095,000
$800K PRICE INCREASE- Land
- 40 Acres
- $27,375 per Acre
Tx-55, Uvalde, TX 78801
Tx-55, Uvalde, TX 78801 -
$225,000
$154K PRICE DROP- Land
- 10 Acres
- $22,500 per Acre
Tx-55, Uvalde, TX 78801
Tx-55, Uvalde, TX 78801 -
$2,619,500
$605K PRICE DROP- 10 Beds
- 8 Baths
- 8,000 Sq Ft
2219 H83s, Uvalde, TX 78801
2219 H83s, Uvalde, TX 78801J. Serna eXp Realty, LLC
-
Call for Price
- Land
- 2,710 Acres
7000 Indian Creek Rd, Uvalde, TX 78801
7000 Indian Creek Rd, Uvalde, TX 78801 -
$2,400,000
- Land
- 450 Acres
- $5,333 per Acre
Hwy 83s Uvalde Unit TX 78801, Uvalde, TX 78801
Hwy 83s Uvalde Unit TX 78801, Uvalde, TX 78801 -
$2,720,000
- Land
- 32.89 Acres
- $82,700 per Acre
4470 E Main St, Uvalde, TX 78801
4470 E Main St, Uvalde, TX 78801 -
-
$1,783,600
- Land
- 343 Acres
- $5,200 per Acre
5340 County Road 429, Uvalde, TX 78801
5340 County Road 429, Uvalde, TX 78801 -
$1,795,000
$200K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,800 Sq Ft
7 N US Highway 90 W, Uvalde, TX 78801
7 N US Highway 90 W, Uvalde, TX 78801Lem Lewis Land & Ranch Realty, LLC
-
$390,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,892 Sq Ft
703 N Ashby Dr, Uvalde, TX 78801
703 N Ashby Dr, Uvalde, TX 78801Rebekah James Phyllis Browning Company
-
$389,999
$59K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,364 Sq Ft
1373 County Road 373, Uvalde, TX 78801
1373 County Road 373, Uvalde, TX 78801Elizabeth Brunk Lantana Realty
-
$490,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,460 Sq Ft
241 Marsh Ln, Uvalde, TX 78801
241 Marsh Ln, Uvalde, TX 78801Jill Foster Southern Real Estate LLC
-
$415,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,332 Sq Ft
633 Sunrise Ave, Uvalde, TX 78801
633 Sunrise Ave, Uvalde, TX 78801Lisa Samarripa The Jennifer Jo Real Estate Broker
-
$379,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,635 Sq Ft
247 Marsh Ln, Uvalde, TX 78801
247 Marsh Ln, Uvalde, TX 78801Starr Matthews Starr Realty and Ranch
-
$279,500
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,226 Sq Ft
218 W Leona St, Uvalde, TX 78801
218 W Leona St, Uvalde, TX 78801Linda Koehl Riata Realty
-
$272,000
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,908 Sq Ft
803 Cherry St, Uvalde, TX 78801
803 Cherry St, Uvalde, TX 78801Kay Jungerman Graves Real Estate
-
$309,900
$50K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,643 Sq Ft
44 Sunday Ct, Uvalde, TX 78801
44 Sunday Ct, Uvalde, TX 78801Jennifer Suarez The Jennifer Jo Real Estate Broker
-
$309,000
$26K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,125 Sq Ft
106 N Sutton Place, Uvalde, TX 78801
106 N Sutton Place, Uvalde, TX 78801Gene Evans eXp Realty
-
$269,900
New Construction $50K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,593 Sq Ft
144 W Brazos St, Uvalde, TX 78801
144 W Brazos St, Uvalde, TX 78801Jennifer Suarez The Jennifer Jo Real Estate Broker
-
$289,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,781 Sq Ft
841 Laurel St, Uvalde, TX 78801
841 Laurel St, Uvalde, TX 78801Crystal Alejandro Encina Properties
-
$75,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 840 Sq Ft
500 Margarita St, Uvalde, TX 78801
500 Margarita St, Uvalde, TX 78801Savannah Rangel The Jennifer Jo Real Estate Broker
-
$149,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 740 Sq Ft
411 Old Carrizo Rd, Uvalde, TX 78801
411 Old Carrizo Rd, Uvalde, TX 78801Wendy McArthur Lantana Realty
-
$425,000
$255K PRICE DROP- Land
- 50 Acres
- $8,500 per Acre
660 Legend Hills, Uvalde, TX 78801
660 Legend Hills, Uvalde, TX 78801 -
$185,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,178 Sq Ft
138 Senisa Dr, Uvalde, TX 78801
138 Senisa Dr, Uvalde, TX 78801Linda Koehl Riata Realty
-
$475,000
- Land
- 10.12 Acres
- $46,937 per Acre
32378 Texas 55, Uvalde, TX 78801
32378 Texas 55, Uvalde, TX 78801 -
$189,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,075 Sq Ft
456 Melody Ln, Uvalde, TX 78801
456 Melody Ln, Uvalde, TX 78801Gene Evans eXp Realty
-
$229,990
New Construction $26K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,802 Sq Ft
Redwood Plan at The Park, Uvalde, TX 78801
102 Sutton Place Unit 39026328, Uvalde, TX 78801National Home Corp Builder -
$795,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,001 Sq Ft
3936 Fm 1052, Uvalde, TX 78801
3936 Fm 1052, Uvalde, TX 78801Jennifer Suarez The Jennifer Jo Real Estate Broker
-
$55,000
- Land
- 16,204 Sq Ft
- $147,849 per Acre
837 S Camp St, Uvalde, TX 78801
837 S Camp St, Uvalde, TX 78801
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 6