$160,000 Last List Price
815 Sanctuary Farms Ridge Rd, Central Township, MO 63028
- Land
- 10.68 Acres
- $14,981 per Acre
Last Sold Summary
- 105 Days On Market
Last Listing Agent Adam Mikesch Rooted Real Estate & Auction Co.
815 Sanctuary Farms Ridge Rd, Central Township, MO 63028