$32,500
- Land
- 1.29 Acres
- $25,194 per Acre
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956$32,500
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956$150,000
TBD Northridge Dr, van Buren, AR 72956
TBD Northridge Dr, van Buren, AR 72956$39,500
TBD Pine Cliff Dr, van Buren, AR 72956
TBD Pine Cliff Dr, van Buren, AR 72956$369,000
1712 Broaddrick Ln, van Buren, AR 72956
Linda Black Chuck Fawcett Realty FSM
$370,000
1907 N Rudy Rd, van Buren, AR 72956
Krisha Myers Kevin Clifton Real Estate, INC.
$339,000
1919 Teluride Dr, van Buren, AR 72956
Sabrina Odom C21/First Choice Realty
$25,000
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956
TBD River Overlook Loop, van Buren, AR 72956$117,000
TBD S 28th St, van Buren, AR 72956
TBD S 28th St, van Buren, AR 72956$250,000
602 Hemlock St, van Buren, AR 72956
Blake Rogers Jim White Realty, Inc.
$167,000
1328 Bon Air St, van Buren, AR 72956
Sara Peters Jim White Realty
$55,240
4642 Scott Farm Loop, van Buren, AR 72956
4642 Scott Farm Loop, van Buren, AR 72956$250,000
1716 Somerset Way, van Buren, AR 72956
Sara Peters Jim White Realty
$265,000
6500 Old Uniontown Rd, van Buren, AR 72956
6500 Old Uniontown Rd, van Buren, AR 72956$208,000
TBD S 26th St, van Buren, AR 72956
TBD S 26th St, van Buren, AR 72956$178,900
1409 N 26th St, van Buren, AR 72956
Blake Osman Ascend Real Estate
$78,000
TBD Biswell Rd, van Buren, AR 72956
TBD Biswell Rd, van Buren, AR 72956$142,500
407 Spruce St, van Buren, AR 72956
Imelda Hirsch Riverstone Realty