$575,000
- Land
- 101 Acres
- $5,693 per Acre
147 Peninsula Ln, Bullock, NC 27507
147 Peninsula Ln, Bullock, NC 27507$575,000
147 Peninsula Ln, Bullock, NC 27507
147 Peninsula Ln, Bullock, NC 27507$158,000
158 S B Harrison Ln, Williamsboro, NC 27537
158 S B Harrison Ln, Williamsboro, NC 27537$210,000
2118 Nutbush Rd, Henderson, NC 27537
Dania Santos Ninja Realty
$5,000
0 Monroe St, Henderson, NC 27536
0 Monroe St, Henderson, NC 27536$575,000
2111 Coleman Place, Henderson, NC 27536
Karen Stainback Coldwell Banker Advantage Hend
$399,000
01 U S 158 Business, Henderson, NC 27536
01 U S 158 Business, Henderson, NC 27536$215,000
1612 Lynne Ave, Henderson, NC 27536
Michelle Braat Coldwell Banker HPW
$555,000
1176 Cedar Cove Rd, Henderson, NC 27537
Hope Howard Country Knolls Realty Inc.
$600,000
154 Hoyle Ln, Henderson, NC 27537
Tim Bilbo Real Broker, LLC
$525,000
175 Pool Rock Shores Ln, Henderson, NC 27537
Dorathea Schultes Fathom Realty NC, LLC
$480,000
621 Marshall St, Henderson, NC 27536
Charlese Johnson Choice Residential Real Estate
$649,999
274 S Chaucer Way, Kittrell, NC 27544
Ashley Roberson Redemption Realty Inc
$110,000
00 Peninsula Ln, Henderson, NC 27537
00 Peninsula Ln, Henderson, NC 27537$480,000
646 Marshall St, Henderson, NC 27536
Charlese Johnson Choice Residential Real Estate
$200,000
119 Fox Pond Rd, Henderson, NC 27537
Liliana Canales Real Broker, LLC
$245,000
317 Doc Ln, Middleburg, NC 27553
317 Doc Ln, Middleburg, NC 27553$399,000
29 W Waycliff Rd, Henderson, NC 27537
TRACEY JONES-BROOKS TJB REALTY