Est $377,000
45 Moose Ridge Rd, Vassalboro, ME 04989
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,240 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 28% Below List Price
- $233/SF
- 0 Days On Market
- Last Sold Price $521,000
- Jan 13, 2022
Last Listing Agent Kara Bickford Rizzo Mattson