$337,000
- Land
- 3.87 Acres
- $87,080 per Acre
741 W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510
741 W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510$337,000
741 W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510
741 W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510$635,000
314 Andre Ave, Maurice, LA 70555
Matt Andrus Dwight Andrus Real Estate Agency, LLC
$335,000
Tba Wildcat Dr, Abbeville, LA 70510
Tba Wildcat Dr, Abbeville, LA 70510$89,900
8711 Champagne Dr, Youngsville, LA 70592
Brandon Breaux Brandon E. Breaux Real Estate
$2
700 Blk W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510
700 Blk W Summers Hwy 14 Dr, Abbeville, LA 70510$824,200
0 Tbd 167 Unit 2600001058, Maurice, LA 70555
0 Tbd 167 Unit 2600001058, Maurice, LA 70555$99,000
11628 Bamboo Rd, Abbeville, LA 70510
11628 Bamboo Rd, Abbeville, LA 70510$595,000
1412 US Highway 167, Abbeville, LA 70510
Nah Senpeng Keller Williams Realty Acadiana
$200,000
13932 Navaho St, Abbeville, LA 70510
Brian Gotreaux Real Broker, LLC
$1,963,500
000 State Route 82, Abbeville, LA 70510
000 State Route 82, Abbeville, LA 70510$49,900
0001 Louisiana 82, Kaplan, LA 70548
0001 Louisiana 82, Kaplan, LA 70548$318,225
0 S Hospital Dr, Abbeville, LA 70510
0 S Hospital Dr, Abbeville, LA 70510$368,000
Tbd Woodlawn & Roosevelt Rd, Maurice, LA 70555
Tbd Woodlawn & Roosevelt Rd, Maurice, LA 70555$69,500
0 American Legion Rd, Kaplan, LA 70548
0 American Legion Rd, Kaplan, LA 70548$199,500
5600 Beau Rd, Maurice, LA 70555
5600 Beau Rd, Maurice, LA 70555$13,500
2508 Budwood Dr, Abbeville, LA 70510
2508 Budwood Dr, Abbeville, LA 70510$215,000