$284,000
- Land
- 10.13 Acres
- $28,036 per Acre
Lot 29 Red Cabin Ranch Unit Fox Tr, Vernon, AZ 85940
Lot 29 Red Cabin Ranch Unit Fox Tr, Vernon, AZ 85940$284,000
Lot 29 Red Cabin Ranch Unit Fox Tr, Vernon, AZ 85940
Lot 29 Red Cabin Ranch Unit Fox Tr, Vernon, AZ 85940$255,000
Lot 5 Red Cabin Ranch Unit II, Vernon, AZ 85940
Lot 5 Red Cabin Ranch Unit II, Vernon, AZ 85940$140,000
Lot 20 Mountain Pine Rd, Vernon, AZ 85940
Lot 20 Mountain Pine Rd, Vernon, AZ 85940$25,000
52 County Road 3198 --, Vernon, AZ 85940
52 County Road 3198 --, Vernon, AZ 85940$14,999
3037 N3139 Unit 673, Vernon, AZ 85940
3037 N3139 Unit 673, Vernon, AZ 85940$44,999
30 County Road #3104 -- Unit 36, Vernon, AZ 85940
30 County Road #3104 -- Unit 36, Vernon, AZ 85940$65,000
lot 76 N Dolly Dr, Vernon, AZ 85940
lot 76 N Dolly Dr, Vernon, AZ 85940$1,400,000
0 Hwy Us 60, Vernon, AZ 85940
0 Hwy Us 60, Vernon, AZ 85940$19,900
4 County Rd, Vernon, AZ 85940
4 County Rd, Vernon, AZ 85940$59,500
0 Cr N3109 & N3102 Unit 259663, Vernon, AZ 85940
0 Cr N3109 & N3102 Unit 259663, Vernon, AZ 85940$85,000
14 N3111 Unit Parcel A, Vernon, AZ 85940
14 N3111 Unit Parcel A, Vernon, AZ 85940$45,000
lot 79 N Ranch Rd Unit 79, Vernon, AZ 85940
lot 79 N Ranch Rd Unit 79, Vernon, AZ 85940$25,000
52 County Road 3198, Vernon, AZ 85940
52 County Road 3198, Vernon, AZ 85940$38,000
Lot 2 Stanford Dr Unit 2, Vernon, AZ 85940
Lot 2 Stanford Dr Unit 2, Vernon, AZ 85940$34,900
6 Co Rd 3086 1 15 Acres, Vernon, AZ 85940
6 Co Rd 3086 1 15 Acres, Vernon, AZ 85940$85,000
14 N3111 Unit Parcel D, Vernon, AZ 85940