$14,000
- Land
- 1.16 Acres
- $12,069 per Acre
49 County Rd, Vernon, AZ 85940
49 County Rd, Vernon, AZ 85940$14,000
49 County Rd, Vernon, AZ 85940
49 County Rd, Vernon, AZ 85940$77,000
TBD Acr N3263 Parcel 1 -- Unit 34, Vernon, AZ 85940
TBD Acr N3263 Parcel 1 -- Unit 34, Vernon, AZ 85940$13,999
10 County Rd Unit 8125, Vernon, AZ 85940
10 County Rd Unit 8125, Vernon, AZ 85940$89,500
14 County Rd N3573 -- Unit 28, Vernon, AZ 85940
14 County Rd N3573 -- Unit 28, Vernon, AZ 85940$77,000
0 N3263 Parcel 1, Vernon, AZ 85940
0 N3263 Parcel 1, Vernon, AZ 85940$12,999
6 County Rd Unit 8125, Vernon, AZ 85940
6 County Rd Unit 8125, Vernon, AZ 85940$89,500
14 County Rd N, Vernon, AZ 85940
14 County Rd N, Vernon, AZ 85940$35,000
51 3193 Unit 289, Vernon, AZ 85940
51 3193 Unit 289, Vernon, AZ 85940$79,900
60 County Rd Unit Lot 15, Vernon, AZ 85940
60 County Rd Unit Lot 15, Vernon, AZ 85940$26,000
51 & 49 County Road 8243 Rd Unit 8243, Vernon, AZ 85940
51 & 49 County Road 8243 Rd Unit 8243, Vernon, AZ 85940$89,500
Lot 14D N3411, Vernon, AZ 85940
Lot 14D N3411, Vernon, AZ 85940$59,000
Lot 86 Ricks Rd, Vernon, AZ 85940
Lot 86 Ricks Rd, Vernon, AZ 85940$99,000
179 3158 Unit 37, Vernon, AZ 85940
179 3158 Unit 37, Vernon, AZ 85940$54,900
35467 Arizona 61, Vernon, AZ 85940
35467 Arizona 61, Vernon, AZ 85940$85,000
10 County Rd Unit 3172, Vernon, AZ 85940
10 County Rd Unit 3172, Vernon, AZ 85940$79,000
105 County Rd Unit 3168, Vernon, AZ 85940
105 County Rd Unit 3168, Vernon, AZ 85940$45,000
lot 11 Uphill Trail, Vernon, AZ 85924
lot 11 Uphill Trail, Vernon, AZ 85924$25,000