$7,645,500
- Land
- 50.97 Acres
- $150,000 per Acre
1890 98th Ave, Vero Beach, FL 32966
1890 98th Ave, Vero Beach, FL 32966$7,645,500
1890 98th Ave, Vero Beach, FL 32966
1890 98th Ave, Vero Beach, FL 32966$329,000
7586 15th Ln, Vero Beach, FL 32966
Mark Seeberg Berkshire Hathaway Florida
$579,000
3165 62nd Dr, Vero Beach, FL 32966
Candace Kennedy Alex MacWilliam, Inc.
Price To Be Determined New Construction
Hayden Plan at Venetian Grove, Vero Beach, FL 32966
$334,880 New Construction
9653 Venetian Square, Vero Beach, FL 32966
$541,168 New Construction
5605 Hampton Park Cir, Vero Beach South, FL 32966
$199,500
1915 Westminster Cir Unit 175, Vero Beach, FL 32966
Vanessa Bynum One Sotheby's Int'l Realty
$74,900
8775 20th St Unit 444, Vero Beach, FL 32966
Brenda Tucker Sell Mobile Homes Tucker Mobile Homes Sales, Inc.
$299,000
1551 Par Ct, Vero Beach, FL 32966
Angie Polly Inshore Real Estate LLC
$29,995
8775 20th St Unit LOT910, Vero Beach, FL 32966
Tom Hancock Flat Rate Home Sales
$245,000
1807 Aynsley Way Unit 1, Vero Beach, FL 32966
Kelly Barkwell Paradise Realty Corp
$284,990 New Construction
9738 Venetian Square, Vero Beach, FL 32966
Howard Darvin D R Horton Realty of Melbourne
$145,900
7000 20th St Unit 784, Vero Beach, FL 32966
Karen Cummins Village Green
$337,141
2186 86th Dr, Vero Beach, FL 32966
Jennifer Smart Lennar Realty Inc
Price To Be Determined New Construction
Cali Plan at Venetian Grove, Vero Beach, FL 32966
$155,000
18 Plantation Dr Unit 204, Vero Beach, FL 32966
Kelly Barkwell Paradise Realty Corp
$330,000