$500,000
- Land
- 3.13 Acres
- $159,744 per Acre
5760 US Highway 1, Vero Beach, FL 32967
5760 US Highway 1, Vero Beach, FL 32967$500,000
5760 US Highway 1, Vero Beach, FL 32967
5760 US Highway 1, Vero Beach, FL 32967$634,900
6489 53rd Cir, Vero Beach, FL 32967
Brenda Durwin Keller Williams Realty of VB
$555,000
6760 49th Ct, Vero Beach, FL 32967
Bob Richey Alex MacWilliam, Inc.
$700,990
Weston Signature Plan at High Pointe, Vero Beach, FL 32967
Price To Be Determined
Denham Plan at Pineapple Preserve, Vero Beach, FL 32967
$719,000
6805 49th Ct, Vero Beach, FL 32967
John Cooke The Keyes Company (Tequesta)
$397,000
4375 55th St, Vero Beach, FL 32967
Jennifer Bailey Dale Sorensen Real Estate Inc.
$475,000
6124 57th Ct, Vero Beach, FL 32967
Shane Reynolds Keller Williams Realty of VB
$2,195,000
5810 Glen Eagle Ln, Winter Beach, FL 32967
Brian Sloss Dale Sorensen Real Estate Inc.
Price To Be Determined
Covington Plan at Pineapple Preserve, Vero Beach, FL 32967
$674,990
Weston Plan at High Pointe, Vero Beach, FL 32967
$539,000
5850 Magnolia Ln Unit 16, Vero Beach, FL 32967
Kathleen Pogany Compass Florida LLC
Showing Results 81 - 92, Page 3 of 3