$386,285
- Land
- 20 Acres
- $19,314 per Acre
Tract 1 Dayspring Dr, Victoria, TX 77904
Tract 1 Dayspring Dr, Victoria, TX 77904$386,285
Tract 1 Dayspring Dr, Victoria, TX 77904
Tract 1 Dayspring Dr, Victoria, TX 77904$289,900
205 Westchester Dr, Victoria, TX 77904
Renee Mckinney RE/MAX Land & Homes
$479,900
308 Woodway Dr, Victoria, TX 77904
Carlos Chapa Coldwell Banker D'Ann Harper
$259,900
401 Shiloh Dr, Victoria, TX 77904
John Davis RE/MAX Land & Homes
$1,451,272
00 Garrett-Gonzales School Rd, Victoria, TX 77995
00 Garrett-Gonzales School Rd, Victoria, TX 77995$299,000
177 Leaning Oak Rd, Victoria, TX 77904
Mark Taylor Venture Partners R.E.
$259,000
306 Antietam Dr, Victoria, TX 77904
Tracy Graves RE/MAX Land & Homes
$59,300
90 Wellspring Blvd, Victoria, TX 77904
90 Wellspring Blvd, Victoria, TX 77904$234,900
110 Rio Vista Dr, Victoria, TX 77904
Corri Urban Shaw Realty
$184,900
228 Pebble Brook, Victoria, TX 77904
228 Pebble Brook, Victoria, TX 77904$185,000
1006 Blyth Rd, Victoria, TX 77904
Eileen Stewart The Ron Brown Company
$298,900
107 Bramble Bush Ln, Victoria, TX 77904
Allan Strelec Cornerstone Properties
$199,900
404 Rhodes Rd, Victoria, TX 77904
John Quitta RE/MAX Land & Homes
$499,999
508 Masters Dr, Victoria, TX 77904
Karen Murray Manning Real Estate Group
$44,900
119 N Star Dr, Victoria, TX 77904
119 N Star Dr, Victoria, TX 77904$389,950
204 Windy Way Dr, Victoria, TX 77904
Kim Hoelter Coldwell Banker D'Ann Harper
$544,900
202 Ridge View, Victoria, TX 77904
Elizabeth Williams Manning Real Estate Group