$3,120,600
- Land
- 743 Acres
- $4,200 per Acre
0 Bayou Rd Unit 11672378, Terre Haute, IN 47802
0 Bayou Rd Unit 11672378, Terre Haute, IN 47802$3,120,600
0 Bayou Rd Unit 11672378, Terre Haute, IN 47802
0 Bayou Rd Unit 11672378, Terre Haute, IN 47802$240,000
1000 S 7th St, Terre Haute, IN 47807
MEGHAN SMITH CENTURY 21 ELITE
$1,399,000
5125 E Old Maple Ave, Terre Haute, IN 47803
Jeff Jewell Berkshire Hathaway HomeServices Newlin-Miller REALTORS®
$119,900
3840 N 25th St, Otter Creek Township, IN 47805
3840 N 25th St, Otter Creek Township, IN 47805$125,000
911 N 37th St, Terre Haute, IN 47803
TY COTTRELL MOSSY OAK PROPERTIES INDIANA LAND AND LIFESTYLE
$149,900
5351 S Jeffers St, Terre Haute, IN 47802
5351 S Jeffers St, Terre Haute, IN 47802$525,000
4550 E Poplar Dr, Terre Haute, IN 47803
4550 E Poplar Dr, Terre Haute, IN 47803$650,000
6700 S Carlisle St, Terre Haute, IN 47802
SARAH SHINKLE SIMPLY REAL ESTATE
$5,460,000
0 S Us Highway 41, Terre Haute, IN 47802
0 S Us Highway 41, Terre Haute, IN 47802$49,000
7700 E Green Ln, Pierson Township, IN 47802
7700 E Green Ln, Pierson Township, IN 47802$323,000
TBD W Bowen Dr, Terre Haute, IN 47802
TBD W Bowen Dr, Terre Haute, IN 47802$89,900
Lot 5 Meadow Ridge Rd, Honey Creek Township, IN 47802
Lot 5 Meadow Ridge Rd, Honey Creek Township, IN 47802$130,000
1805 Lockport Rd, Terre Haute, IN 47802
1805 Lockport Rd, Terre Haute, IN 47802$189,900
5138 Cook Rd, West Terre Haute, IN 47885
Joshua Rixner CENTURY 21 ELITE
$79,200
2529 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803
2529 Birchwood Ln, Terre Haute, IN 47803$999,000