$39,000
- Land
- 1.07 Acres
- $36,449 per Acre
Lot 523 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173
Lot 523 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173$39,000
Lot 523 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173
Lot 523 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173$340,000
000 Simpson Rd, Vilonia, AR 72173
000 Simpson Rd, Vilonia, AR 72173$39,000
Lot 522 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173
Lot 522 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173$35,000
16 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173
16 Four Mile Hill Rd, Vilonia, AR 72173$122,600
25 Graddy Loop, Vilonia, AR 72173
25 Graddy Loop, Vilonia, AR 72173$865,500
25 Green Meadows Dr, Vilonia, AR 72173
Stefanie Schrekenhofer-Dace Arkansas Real Estate Collective, Conway Branch
$575,000
201 Center Point Loop, Vilonia, AR 72173
Amanda Brewer Plantation Realty
$529,900
13 Brown Rd, Vilonia, AR 72173
Ashley Henderson REMAX Ultimate
$750,000
63 Fire Station Rd, Vilonia, AR 72173
Cayla Cory Halsey Real Estate
$485,000
14 Cemetery St, Vilonia, AR 72173
Jared Fowlkes Vilonia Realty
$750,000
117 Bass Rd, Vilonia, AR 72173
Ross Robinson REMAX Ultimate
$599,900
83 Dunn Hill Cir, Vilonia, AR 72173
Michelle Chastain CENTURY 21 Prestige Realty
$749,900
442 Rocky Point Rd, Vilonia, AR 72173
Tammy Barron Thompson Realty Company
$400,000
00 Newberry Rd, Vilonia, AR 72173
00 Newberry Rd, Vilonia, AR 72173$91,500
Lot 16 Colby Ln, Vilonia, AR 72173
Lot 16 Colby Ln, Vilonia, AR 72173$54,000
Lot 40 Colby Ln, Vilonia, AR 72173
Lot 40 Colby Ln, Vilonia, AR 72173$135,000
168 S Church St, Vilonia, AR 72173
168 S Church St, Vilonia, AR 72173$58,000