$194,000 Sold Sep 09, 2025
345 Sunset Dr, Vine Grove, KY 40175
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,512 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $128/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $182,366
Last Listing Agent John Ward EXP Realty LLC
345 Sunset Dr, Vine Grove, KY 40175