$185,000
903 17th St, Viola, IL 61486
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,444 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $76/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $193,310
Last Listing Agent Sara Smith-DeWulf BUY SELL BUILD QC - Real Broker, LLC
903 17th St, Viola, IL 61486