$599,900
- Land
- 1.22 Acres
- $491,721 per Acre
1005 N Us Highway 1, Ormond Beach, FL 32174
1005 N Us Highway 1, Ormond Beach, FL 32174$599,900
1005 N Us Highway 1, Ormond Beach, FL 32174
1005 N Us Highway 1, Ormond Beach, FL 32174$145,000
1233 S Atlantic Ave Unit 5270, Daytona Beach, FL 32118
Lori Clark HERITAGE REALTY ASSOCIATES
$339,000
2801 S Ridgewood Ave Unit 1111, South Daytona, FL 32119
Stephen Gardner EXP REALTY LLC
$100,000
0 Nectarine Rd, Deland, FL 32724
0 Nectarine Rd, Deland, FL 32724$109,000
313 S Atlantic Ave Unit 2170, Daytona Beach, FL 32118
Racheal Lall TOWER TEAM REALTY, LLC
$1,600,000
100 La Toscana Rotonda, Ormond Beach, FL 32174
Mary Diamond Diamond Coastal Real Estate LLC
$348,000
4153 S Atlantic Ave Unit 516, New Smyrna Beach, FL 32169
Jennifer Snyder LOCAL LIVING REALTY GROUP
$112,400
840 Center Ave Unit 10, Daytona Beach, FL 32117
Skyler Ciolino REALTY EXCHANGE, LLC
$475,000
1 Smith Ct, Deland, FL 32724
Barbara Girtman BEE REALTY CORP
$975,000
257 Minorca Beach Way Unit 1005, New Smyrna Beach, FL 32169
Alisa Pelot Morgan LIVE FLORIDA REALTY
$498,000
378 Glenwood Rd, Deland, FL 32720
Amanda Quinn LIVELY REAL ESTATE
$1,620,000
689 S Kentucky Ave, Orange City, FL 32763
689 S Kentucky Ave, Orange City, FL 32763$889,000
501 N Causeway Unit 7070, New Smyrna Beach, FL 32169
Lindsey Baldwin MAGNOLIA PROPERTIES
$315,000
3000 Ocean Shore Blvd Unit 14, Ormond Beach, FL 32176
Maria Shreve RE/MAX TOWN CENTRE
$649,900
520 Highlander Lot 5 Dr, Oak Hill, FL 32759
520 Highlander Lot 5 Dr, Oak Hill, FL 32759$875,000