$325,000
- Land
- 4.24 Acres
- $76,651 per Acre
0 W Rhode Island Ave Unit MFRO6143880, Orange City, FL 32763
0 W Rhode Island Ave Unit MFRO6143880, Orange City, FL 32763$325,000
0 W Rhode Island Ave Unit MFRO6143880, Orange City, FL 32763$300,000
267 Poinciana Ave, Port Orange, FL 32127
Walter Borgen
RE/MAX SIGNATURE
(386) 284-3709
$255,000
2479 Founder St, Deltona, FL 32738
Thomas Nickley
KELLER WILLIAMS REALTY AT THE PARKS
(386) 961-4579
$339,000
1031 E Walts Ave, Deland, FL 32724
Allyson Wise-Bird, LLC
Coldwell Banker Premier Properties
(386) 463-5983
$249,000
3023 S Atlantic Ave Unit 8010, Daytona Beach, FL 32118
Summer Frarer
PONCE INLET REALTY, INC
(386) 866-2076
$20,000
00 North St, Deland, FL 32720
00 North St, Deland, FL 32720$299,900
2100 Ocean Shore Blvd Unit 209, Ormond Beach, FL 32176
Marvin Adams
Realty Pros Assured
(386) 588-5964
$3,725,000
5609 S Atlantic Ave, New Smyrna Beach, FL 32169
Karen Granstrom
GRANSTROM REAL ESTATE, LLC
(386) 343-7978
$965,000
4672 Riverwalk Village Ct Unit 8508, Ponce Inlet, FL 32127
Angela Koper
Ponce Inlet Realty, Inc
(386) 649-2721
$288,000
686 Middlebury Loop, New Smyrna Beach, FL 32168
Kathryn Anderson
The Keyes Company
(386) 507-0570
$122,250
1909 S Atlantic Ave Unit 802, Daytona Beach Shores, FL 32118
Rick Brown
KELLER WILLIAMS ADVANTAGE 2 REALTY
(386) 517-6608
$394,999
3370 Ocean Shore Blvd Unit 504, Ormond Beach, FL 32176
Kory Lostaglio
ONE SOTHEBYS INTERNATIONAL
(386) 280-7571
$224,900
118 Coleman St, Edgewater, FL 32141