$234,500 Sold Jun 30, 2025
202 Leimaur Dr, Richmond, KY 40475
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,422 Sq Ft
- Built 1962
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $165/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $239,779
Last Listing Agent Vonda Sipple Century 21 Pinnacle
202 Leimaur Dr, Richmond, KY 40475